Hakkımızda

Code5 Yazılım, 20 yılı aşan tecrübesi ile yazılım sektöründe köklü bir geçmişe sahiptir. Müşterileri odaklı yaklaşımımız, gayrimenkul sektörü özelinde derin bilgi birikimimiz ve sürekli inovasyon anlayışımızla, Türkiye’nin gayrimenkul sektöründe yazılım çözümleri piyasasında önemli bir konum elde etmiştir.
Özellikle müşteri ilişkileri yönetimi konusundaki uzmanlığımızla, gayrimenkul sektörünün lider yazılım şirketi olmanın gururunu taşımaktayız. PRISMCRM yazılımımız, gayrimenkul sektördeki ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayarak özel çözümler sunmaktadır.
Code5 Yazılım’ın vizyonu, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmak ve gayrimenkul sektörünün dinamiklerine göre PRISMCRM’ i geliştirmektir. Bu vizyonumuz sayesinde gayrimenkul özelinde yazılım şirketleri arasında öncü bir konum elde etmiştir. Yenilikçi teknolojiyi kullanarak, sektör firmalarının verimliliğini artırmak amacıyla, kaliteli, esnek ve özgün ürünler sunmaktayız.
Code5 Yazılım, Gayrimenkul Crm yazılımı ihtiyaçlarınız için doğru tercihtir.

Sayılarla PrismCRM

Proje
0 +
Firma
0 +
Kullanıcı
0 k+
Konut Teslimi
0 M+

Müşteri Yorumları

Code5 Yazılım olarak, müşterilerimizle iş ilişkisini aşan, dostluk ve güvene dayalı özel bir yolculuğa çıktığımızı düşünüyoruz. Profesyonellik bizim için temel bir prensip olsa da, müşterilerimize karşı sıcak, samimi ve güvenilir bir yaklaşım benimsiyoruz. Sizlere destek olmak ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için buradayız. Sizlerle daha nice başarılı projelere imza atmayı dört gözle bekliyoruz.

Ziya YILMAZ

Dap YAPI

Bilgi altyapımızı güçlendirmek ve işleyişi iyileştirmek amacıyla Code5 Yazılım ile işbirliği yaptık. PRISM CRM uygulaması, projelerimizin satış süreçlerinde hızlı ve sağlıklı kararlar almamıza yardımcı oldu. PRISM CRM ile başlarken öncelikli hedefimiz, sistematik bir altyapı oluşturarak doğru verileri analiz edebilmekti.

Hakan ÖZYAZICI

Nish ADALAR

Code5 Yazılım ile tanıştık ve inşaat sektörü için özel olarak geliştirdikleri PRISIMCRM yazılımı ile işbirliği yapmaya başladık. Programın kolay adaptasyonu ve Code5 Yazılım'ın öne çıkan hizmet anlayışı, iş verimliliğimizi büyük ölçüde artırdı. Müşteri ilişkilerini yönetme ve gayrimenkul satış süreçlerini yönetme konusundaki ihtiyaçlarımızı karşılamak için PRISIMCRM ile çalışmaktan son derece memnunuz.
 

Engin YEŞİL

Yeşil GYO

14 bin konutluk büyük bir projeyi hayata geçiriyoruz ve PRISM CRM ile projemizin CRM altyapısını oluşturduk. PRISM sayesinde pazarlamadan satışa, satış sonrasından finansa kadar tüm iş süreçlerimizi etkili bir şekilde yönetiyoruz. Özellikle beğendiğimiz bir yanı, raporlama sistemleri. Sistem, istediğimiz raporları otomatik olarak cep telefonumuza ve e-posta adresimize gönderiyor.

Cenk HAYIRLIOĞLU

Via PORT

İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirdiğimiz gayrimenkul projelerini etkin bir şekilde yönetmek için sektör deneyimi yüksek bir CRM çözümü arayışındaydık.  Code5 Yazılım'ın inşaat sektörüne özel deneyimi ve müşteri odaklı yaklaşımı, PRISM CRM'i tercih etmemize yol açtı. Bu proje kapsamında merkez ve satış ofislerimizi tek bir altyapıda birleştirerek ekip içi iletişimi kolaylaştırdık. PRISM CRM, stratejik kararlar alırken bizlere büyük bir yardımcı oldu ve satış ekibimizin verimliliğini artırdı.