Neden Code5 Yazılım?

Code5 Yazılım kurulduğu günden beri müşteri merkezli çalışma felsefesini benimsemiştir. Bu felsefe doğrultusunda yazılım teknolojisinin en son imkanlarını kullanarak ve içinde bulunduğumuz iktisadi dünyanın uygulama gerçekleriyle müşteri isteklerini birleştirerek çözüme yönelik yazılımlar üretmiş ve müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Şirketimiz çalışma ve çözüm üretme yeteneklerini ilk kurulduğu günde olduğu gibi amatör çalışma heyecanıyla profesyonel ürün üretme anlayışını birleştirebilmesinden almaktadır.

Code5 Yazılım müşterileri ile ömür boyu sürecek bir yolculuğa çıktığını düşünmektedir. Bu yolculukta profesyonelliğin getirdiği kurallar kadar müşterilerimizle aramızdaki dostluk ve güven de bizim için önem taşımaktadır. Bu güven ve dostluk ortamının devam edip gelişebilmesi için code5 üzerine düşen fedakarlığı yapmaya hazırdır. Müşterilerimize sunduğumuz yazılımların onlarla beraber geliştirdiğimiz ortak ürenler olduklarına inanmaktayız. Yaşayan ve gelişen bu ürünler her iki tarafın destekleriyle verimli bir şekilde kullanılabilir.

Code5 Yazılım projelerinde kurulum aşaması danışmanlık hizmetleri kadar kurulum sonrası destek hizmetlerinin de çok önemli olduğunu düşünmektedir. Müşterilerinin destek hizmetlerinde sorun yaşamaması için kurulduğu ilk günden itibaren eğitim destek bölüme çok önem vermiştir.

Code5 Yazılım müşterileri yukarıda anlatmaya çalıştığımız hizmet anlayışıyla hareket eden bir yazılım firmasının ürününü kullanmanın verdiği tüm avantajları yaşarlar. Ürünleri kullanmaktan öte yazılımların sahipleri ve projenin çok önemli bir parçasıdırlar. Kurulum sonrası destek hizmetlerinde müşteri ilişkilerinde geliştirdiğimiz sıcak dostluğun etkileriyle de hiçbir sorun yaşamazlar. Code5 yazılımın bilgi birikiminden ve mevcut olan tüm destek imkanlarından fazlasıyla faydalanırlar.

Code5 Yazılım bilmektedir ki hızlı adımlarla yürüdüğü bu yolda kendisini motive eden en önemli güç müşterilerine sağlayabildiği memnuniyettir.

Shadow
Neden CODE5 YAZILIM?